Карантин
Психологічний супровід під час дистанційного навчання https://drive.google.com/drive/folders/1-bDqb8Vs2sFEPOcNSMIYN-sqJ5yl4I7G?usp=sharing
Лічилки для дітей https://www.moirebenok.ua/materialy-na-ukrainskom-yazyke/25-tsikavih-lichilok-ukrayinskoyu-movoyu/?fbclid=IwAR1iNZF-X7a-oOY63FMlaPcaG4gfoTT-
Українські сайти для розвитку дитини: http://levko.info
Сайт для батьків https://ditvora.com.ua
Ігри та розваги для дітей https://osvitanova.com.ua/posts/3565fbclid=IwAR0_gDXPYjj2Fa48HeUPQbsiyNr7fdOZLawIqxwvQi1P0kQwyYNYPzn1-QA
Навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами https://osobluvadutuna.com.ua
Щороку 20 березня у цілому світі відзначається Міжнародний день щастя.
Цей день призначений для того, аби нагадати людям про те, що сенс нашого життя – почувати себе щасливими.
Коли ми щасливі – життя навколо нас вирує різноманітними барвами.
-
5 фраз у важкі моменти життя
- Я маю право трохи поплакати, але скоро знову буду сміятися.
- Людина, яка найкраще може допомогти мені пережити труднощі, — це я сама
- Я не можу змінити обставини, але можу змінити моє ставлення до них.
- Я почну жити, коли переступлю через свій страх.
- Мені потрібно кожен день піклуватися про свій спокій і внутрішній баланс.
Як підняти собі настрій, коли довкола все «погано»
Ну, по-перше, для початку питання. А ви виспалися? Недосипання жахливі речі творить з людьми. Який вже тут настрій, коли подібно Наполеону спиш три-чотири години на добу. Прокинулись? В сотий раз, але про головне – не забудьте про фізичне навантаження, просто зарядку. Спочатку лінь, а по завершенні відчуваєш такий приплив бадьорості та енергії, що замислюєшся – а може, завтра повторити? Так на здоров’я! А ось якщо втрачені настрій і апатія вилилися в непереможну лінь, і вам зовсім не до зарядки – допоможе точковий масаж. Вказівним пальцем злегка натисніть на область третього ока, помасажуйте канавку під носом, мочки вух і центр підборіддя, першу фалангу великого і середнього пальця кожної руки – за годинниковою стрілкою і проти, по дев’ять разів.
Дуже багато людей, особливо жінки, люблять дружити з антидепресантами.
Хвилинний поганий настрій зовсім не привід вдаватися до медикаментів ,бо більш вдалою «таблеткою» може виявитися музика. Тільки грамотно підбирайте «ліки». Так вже людина влаштована, якщо налаштована меланхолійно і замкнута на своїх негараздах, її так і кортить послухати щось сумне та щемливе. Під музику починаєш жаліти себе ще більше, таким нещасним і самотнім себе відчуваєш, сил немає – який вже тут гарний настрій. Так що, в своєму нинішньому стану – зарядіть собі цілий коктейль мажорних акордів, енергійних та динамічних! Під таку музику сидіти і журитися якось… незручно зовсім. А навіщо поганому настрою створювати комфортні умови?
Наступна «таблетка» – щоденник радісних подій. Не лінуйтеся, заведіть собі такий – записуйте фрагменти життя, які вас приємно здивували, розсмішили, доставили масу задоволення. Описувати свої почуття, переживання, передайте фарби! Нехай це буде екстремальний політ на тарзанці в боротьбі зі страхом висоти або відв’язний відпочинок з нагоди захисту диплома, або дивовижний подарунок, вручений вам на день народження, який ви ніколи не забудете. А може до нестями безглуздий і курйозний вчинок вашого кращого друга, над яким ви реготали ще не один тиждень. Пам’ятайте, у важкі для вас дні ця книжечка стане справжнім рятувальним колом. Просто відкрийте її і усміхніться.
До речі, ви не пробували усміхнутися у дуже нелегкі моменти – просто так, навіть якщо для цього зовсім немає приводів? Даремно. Адже ці м’язи інстинктивно розтягуються у нас завдяки певній позитивній інформації. Значить якщо ви (спробуйте уявити в зворотному порядку) змусите себе розтягнути усмішку – мимоволі почнете притягувати цю позитивну інформацію, пам’ять зробить свою справу. Перевірено – працює!
А ще, спробуйте вилити свій негативний настрій на папір – складайте вірш або малюйте автопортрет, або своє майбутнє, яким хотіли б його бачити – та все що завгодно! Поганий настрій просто не виносить творчої зосередженості на чомусь. Перш за все, вам доведеться себе змусити, а потім втягнетеся і вже через півгодини по-іншому поглянете на світ – він-то виявляється зовсім не одноколірний! До речі, ось і рожеві окуляри знайшлися, ось вони милі! І як вони туди завалилися – мабуть, наступного разу треба бути уважніше…