Оратівський ліцей Вінницького району Вінницької області
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
24 Вересня 2023 р

РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

РЕКОМЕНДАЦІЇ БАТЬКАМ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів під час освітнього процесу в закладі освіти в 2020/2021 навчальному році

 

  1. Проводити з дітьми постійні роз’яснення щодо дотримання протиепідемічних вимог, в тому числі соціальної дистанції, використання засобів індивідуального захисту тощо.
  2. Навчати дітей правилам особистої гігієни (вимогам до миття рук, респіраторної гігієни, етикету кашлю тощо).
  3. Забезпечити дитину засобами індивідуального захисту (респіратор або захисна маска, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлені самостійно).
  4. Забезпечити проходження дитиною щорічного профілактичного медичного огляду.
  5. Дотримуватись обмежувальних заходів в закладі освіти (заборона допуску до закладу освіти батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю).
  6. Ознайомитись з порядком організації освітнього процесу в закладі освіти відповідно до встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення СОVID-19 (зони) на території селища, алгоритмом переходу на інший режим навчання в разі зміни рівня епідемічної небезпеки поширення СОVID-19. В разі віднесення території селища до «зеленої», «жовтої», «помаранчевої» зон – забезпечити відвідування дитиною закладу освіти відповідно до режиму роботи закладу, встановленого розкладу занять. В разі віднесення території селища до «червоної» зони – сприяти виконанню дитиною освітньої програми та досягненню дитиною передбачених нею результатів навчання в дистанційному режимі.
  7. Сприяти встановленню постійного зв’язку з представником закладу освіти (класний керівник, члени адміністрації закладу освіти).
  8. Оперативно повідомляти представника закладу освіти (члени адміністрації, класний керівник) про зміни у стані здоров’я дитини, членів родини (наявність ознак гострого респіраторного захворювання, підвищення температури тіла, ін.).

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *