Оратівський ліцей Вінницького району Вінницької області
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
24 Вересня 2023 р

Порядок організації освітнього процесу в закладі середньої освіти в період карантину в зв`язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу в закладі загальної середньої освіти в період карантину в зв'язку з поширенням короновірусної хвороби (СОVID-19)

 

 1. Лінійки для всіх не буде, а по класам відбудеться зустріч вчителя й учнів.
 2. Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами. По всій школі ходити учням не дозволяється.

Вхід учнів до школи здійснюється

в приміщенні №1 через чотири входи:

 • Вхід № 1 - педагоги, персонал, учні 10-А, 5-А, 9-А  класів
 • Вхід № 2 - учні 7-Б, 5-Б, 6-Б, 10-Б, 9-Б, 5-В класів
 • Вхід № 3 – учні 7-А, 11-Б, 6-А класів
 • Вхід №4 – учні 11-А, 9-В, 8-А, 8-Б класів

В приміщенні №2 через два входи:

 • Вхід №1 – педагоги, персонал, учні 2-А, 1-Б, 4-А, 4-Б класів
 • Вхід №2 – учні 1-А, 2-Б, 2-В, 3-А, 3-Б класів
 1. Вхід до школи учнів, працівників лише у захисній масці або респіраторі. На вході до школи вчителям та персоналу школи щоранку будуть проводити температурний скринінг.
 2. Вхід у школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено, окрім тих, які супроводжують осіб з інвалідністю. У разі необхідності вирішення деяких питань звертатися за телефоном  2-15-86 до секретаря школи або до свого класного керівника.
 3. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника, при ранковій зустрічі, або вчителя предметника, у якого урок.
 •      6. Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров'я та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. До 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника. Батькам пам'ятати про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
  1. Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов'язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.
  2. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання здобувачів освіти тимчасово ізолюватимемо в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимемо батьків чи інших законних представників та прийматимемо узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров'я.
  3. Під час перерв учні 5 – 11 класів повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичні пакети (zip-пакет або папка на кнопці) — один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщено спеціальні урни або контейнери з табличкою призначення.
  4.  Для учнів 1-4 класів пересування у закладі освіти дозволяється без використання маски та респіратора;
  5. Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети при поділу на групи, до спортзалу та кабінету інформатики.
  6. Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожна дитина має обов'язково пляшечку води. Школа забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь.
  7. Після кожного заняття організувати провітрювання приміщення,  не менше 10 хвилин.
  8. В разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби, за відсутності батьків, здобувачі освіти тимчасово ізолюються в спеціально відведеному приміщенні закладу, інформуються батьки (інші законні представники) та приймається узгоджене рішення щодо направлення до закладу охорони здоров’я.
  9. Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту тільки при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).
 •        16. Розклад дзвінків поки що не змінено.
 •        17. Групи продовженого дня будуть працювати уже з 1 вересня.
 •        18. Спосіб комунікації батьки спільно із класним керівником вирішують самостійно.Для отримання оперативної інформації в кожному класі створено групу батьків у Вайбер. Є сайт школи.
 •       19. Після проведення занять у кінці робочого дня необхідно провести очищення і дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил, тощо).

 20. Здійснювати регулярний моніторинг та аналіз відвідування занять учнями з метою раннього виявлення збільшення захворюваності та інформування у випадку різкого збільшення.

 

 

Логін: *

Пароль: *