Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт. Оратів
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
22 Вересня 2021 р

Увага! Розпочато прийом документів до 1 класу.

ЕЛЕКТРОННА ПРИЙМАЛЬНЯ

"Майбутній першокласник"

З 5 травня до  30 травня 2021 року 

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт Оратів Оратівської селищної об'єднаної територіальної громади Вінницької області

розпочинає прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу

на 2021/2022 навчальний рік.

 

Зарахування здійснюється відповідно до Порядку, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367

Шановні батьки! Через карантин особисте подання документів неможливе, тож освітяни рекомендують скористатися дистанційними способами.

Електронна реєстрація дітей до першого класу шкіл розроблена і підготовлена в рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» і діє в усіх школах без виключення. Це дає можливість батькам подати заяву в режимі онлайн, не виходячи з дому, на вступ дитини до школи. Для цього слід ознайомитися з умовами подачі електронної заяви і прикріпити до неї відскановані копії необхідних для вступу документів. Батьки можуть зазначати необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви. А вже після закінчення карантину їх оригінали слід буде принести в заклад.

Відтак, кожна школа має доступ до перегляду та обробки заяв, налаштування реквізитів та відображення закладу на мапі, редагування спроможності закладу і території обслуговування, а обласні та міські управління мають доступ до загальної статистики реєстрації серед підпорядкованих їм закладів освіти.

Старосалтівська ЗШ |

 

 Для того, аби зареєструвати дитину онлайн на вступ на навчання до 1-го класу, необхідно:

                           Скористатись детальною ілюстрованою інструкцією

 

Зазначимо, що електронна реєстрація першачків у системі «school.isuo.orq» є абсолютно безкоштовною для всіх користувачів.       

ВСТУП 2019: які документи потрібні на «Бакалавра»? - новини освіти ...

   

 Відправити на електронну адресу закладу (Oratovschool@i.ua) необхідно  такі скановані копії документів:

 

1. Заяву одного з батьків дитини  ЗАЯВА;

2. Копія та оригінал  свідоцтва про народження дитини;

3. Медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затверджену наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 (за можливості або після завершення карантину); http://moz.gov.ua/article/news/chi-budut-u-shkolah-zberigatis-medkartki-detalno-pro-skasuvannja-formi--026o

     ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для  надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду». У разі,  якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у «Карті профілактичних щеплень» (форма № 063/о). «Карта профілактичних щеплень», яка містить. Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

4. Копія та оригінал документу, який підтверджує місце проживання дитини:

паспорт одного з батьків або витяг з реєстру(при наявності ID-картки);

- копія та оригінал договору про оренду квартири юридично завірений.

- інші офіційні документи (оригінал та копія), що засвідчують місце проживання дитини.

/Копії всіх документів завіряються відповідно оригіналів та лишаються в пакеті наданих документів до освітнього закладу/

Зазначимо, право першочергового зарахування мають діти:  

  • які проживають на території обслуговування школи;
  • чиї рідні навчаються або працюють в цій школі. 

Для зарахування мати документ, який підтверджує місце проживання.

Території обслуговування школи:       

            

смт Оратів, с. Прибережне, с. Рожична, с. Оратівка, с. Угарове, с. Каленівка, с. Березівка

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *